Konferencja Majowa.
Dla księgowych z pasją -

Podsumowanie niezwykłego
wydarzenia!

Mieliśmy to wszystko - pasję, wiedzę, emocje i niezapomniane chwile.
Dni od 11 do 14 maja 2023 roku były pełne inspiracji i pozytywnej energii!

Chcielibyśmy teraz podzielić się z wami podsumowaniem JEDYNEJ TAKIEJ
konferencji organizowanej dzięki połączeniu sił ltca oraz zjarzynskimi.pl

Partnerzy tegorocznej edycji

LTCA & ZJARZYNSKIMI.PL

oscbr

Wspaniali prelegenci

Podczas Konferencji Majowej mieliśmy przyjemność gościć aż 12 wspaniałych prelegentów, których ekspercka wiedza i doświadczenie wzbogaciły nasze wydarzenie.

Ich profesjonalizm, zaangażowanie i pasja przyczyniły się do stworzenia inspirujących prezentacji, pełnych aktualnych informacji i praktycznych wskazówek, które możemy wykorzystać w naszej codziennej pracy.

Nasi prelegenci dostarczyli nam nie tylko wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i zarządzania finansowego, ale również wyposażyli naszych uczestników w umiejętności z zakresu komunikacji, przywództwa i rozwoju osobistego.

Ich prezentacje były nie tylko merytoryczne, ale również angażujące i praktyczne, co pozwoliło nam spojrzeć na naszą pracę z nowej perspektywy.

Galeria zdjęć:

Inspirujące warsztaty

Dziękujemy również naszym instruktorom, którzy wprowadzili nas w świat aktywności i relaksu.

Poranki rozpoczynaliśmy od sesji jogi na dachu hotelu Mościcki****. które nie tylko odprężały nasze ciała, ale również wyciszały nasze umysły, przygotowując nas na intensywny dzień.

Nordic walking, zajęcia ze zdrowego kręgosłupa, czy niezapomniane warsztaty z Nelli Artienwicz, urozmaicały naszą konferencję, dostarczając nam nie tylko przyjemności, ale także dbając o nasze zdrowie i kondycję.

Galeria zdjęć:

Zabawa i integracja

Wieczory były pełne integracji i zabawy. Bankiet w stylu Casino Royal, który był jednym z wielu atrakcji na Konferencji Majowej, przeniósł nas w świat elegancji, tajemnicy i rozrywki. Wcielając się w rolę prawdziwych graczy, mieliśmy okazję spróbować swoich sił przy stołach do pokera i ruletki.

Atmosfera nasycona emocjami, profesjonalni krupierzy, wyjątkowa sesja zdjęciowa w stylu lat 20, fotobudka 360 stopni - wszystko to stworzyło niepowtarzalną oprawę, przenosząc nas do złotej ery lat 20.

Galeria zdjęć:

 

Jednak najważniejsi byliście Wy
- nasi uczestnicy!

Wasza obecność, zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że konferencja była
tak wyjątkowa. Wasze pytania, dyskusje i interakcje przyczyniły się do
stworzenia atmosfery pełnej współpracy, zrozumienia i inspiracji.
Dziękujemy Wam za to, że byliście częścią tego niezapomnianego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że spotkanie to dostarczyło Wam mnóstwo inspiracji i że
wykorzystacie zdobytą wiedzę w swojej pracy i życiu. Niech ta konferencja
będzie tylko początkiem nowych możliwości i sukcesów dla każdego z nas.

oscbr

 

Opinie uczestników:

"

Gdyby ktoś zapytał mnie czy poleciłabym akurat tę konferencję, to zdecydowanie powiedziałabym TAK! Zjarzyńskimi + LTCA, to bardzo dobre połączenie. Wysokiej klasy specjaliści, a jednocześnie ludzie bez kija w t***u! Dużym plusem jest kameralna grupa, która pozwala na integracje, wymianę doświadczeń i dobrą zabawę. Organizatorzy cały czas czuwali żebyśmy byli zaopiekowani. Czułam się jak w rodzinie, mile widziany gość. Dziękuje. PS: czekam na 2024r!

"

Rewelacyjna konferencja! Bardzo interesujące wykłady i zajęcia, do tego element relaksu i zabawy. Świetne połączenie i organizacja. Podoba mi się praktyczne podejście do szkoleń podatkowych, nakreślenie tematu i skupienie się na niuansach, praktycznych rozwiązaniach i pytaniach uczestników. Barbara

"

Jestem zachwycona! Program był tak bogaty, że nie sposób było się nudzić, wręcz nie było czasu. Nie spodziewałam, że wyjadę naładowana tak wspaniałymi emocjami.

Do zobaczenia w maju 2024!

Szczegóły już wkrótce.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LTCA & ZJARZYNSKIMI.PL

Akademia LTCA
LTCA II sp. z o.o.
ul. Miodowa 1
00-080 Warszawa
NIP: 5252696110
REGON: 366430560

+48 575 692 694

kontakt@akademialtca.pl

 

Zjarzynskimi.pl
ul. Skrzynki 91
97-225 Ujazd
NIP: 7732124372

+48 601 481 998

kontakt@zjarzynskimi.pl

zjarzynskimi@gmail.com

Współadministratorami danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym są spółki Grupy LTCA tj. LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp. k. oraz LTCA II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Miodowa 1, 00-080 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Call Now Button

KALKULATOR
PODATKOWY

Zapisz się do newslettera