Niestandardowe koszty uzyskania przychodu

User Avatar
(0 Opinia)
49,00 zł
27.09.2021_Diana_Guzek_Niestandardowe koszty uzyskania przychodu

CEL WEBINARU

Przedsiębiorcy często mają wątpliwości, jakie wydatki mogą zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Celem webinaru jest przedstawienie nieoczywistych wydatków, które przedsiębiorca ma prawo ująć w kosztach oraz warunki, jakie należy spełnić, aby skorzystać z tego prawa. Podczas spotkania omówione zostaną najciekawsze interpretacje indywidualne w tym zakresie.

 

PROGRAM

  1. Odzież, kosmetyki, zegarek – kto i pod jakimi warunkami może zaliczyć te wydatki w koszty uzyskania przychodów?
  2. Różne formy transportu wykorzystywane w celu dojazdu na spotkanie z klientem – czy rower lub hulajnoga mogą zostać zaliczone w koszty?
  3. Wyjście do restauracji, w tym wydatki na alkohol – czy zawsze są kosztami reprezentacji? Kiedy mogą stanowić koszt uzyskania przychodu?
  4. Wydatki na edukację przedsiębiorcy (kursy, szkolenia, warsztaty) – czy i pod jakimi warunkami mogą stanowić zostać zaliczone w koszty?

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Cena z abonamentem
0 PLN

Cena bez abonamentu
49 PLN

Stan prawny
27.09.2021

Czas trwania
50 minut

Certyfikat
TAK

Materiały
TAK

Informacje o szkoleniu

  • Wykłady 1
  • Quizy 0
  • Trwanie 27.09.2021
  • Studenci 1483
  • Certyfikat Tak
  • Oceny Tak
Kliknij w dany wykład, aby rozpocząć oglądanie

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała jako konsultant podatkowy w polskiej kancelarii doradztwa podatkowego, w której zajmowała się przede wszystkich zagadnieniami z zakresu PIT, CIT i VAT, sporządzając opinie podatkowe, wnioski o interpretacje, skargi oraz skargi kasacyjne. Następnie swoją karierę rozwijała w międzynarodowej kancelarii doradztwa podatkowego wchodzącej w skład tzw. „wielkiej czwórki”, w której realizowała projekty głównie z zakresu kontroli celno-skarbowych oraz postępowań sądowo-administracyjnych. Posiada również doświadczenie związane z raportowaniem schematów podatkowych (MDR) oraz składaniem wniosków nadpłatowych w zakresie podatku u źródła (WHT). W ramach Kancelarii LTCA uczestniczy w projektach obejmujących bieżące doradztwo podatkowe.

Certyfikaty i materiały dostępne są po rejestracji i dokonaniu zakupu.