Podatek CIT 2020/2021

User Avatar
Grzegorz Niebudek

Daniel Więckowski

(0 Opinia)
szkolenie16

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży ubezpieczeniowej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2019 r. i planowanych na 2020 r.

Informacje o szkoleniu

  • Wykłady 0
  • Quizy 0
  • Trwanie Do ustalenia
  • Poziom umiejętności Do ustalenia
  • Język Do ustalenia
  • Studenci 0
  • Certyfikat Nie
  • Oceny Tak

Program zostanie opracowany zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami klienta.

Grzegorz jest adwokatem i doradcą podatkowym oraz Partnerem Zarządzającym w Kancelarii LTCA. Ukończył prawo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczony ekspert z zakresu prawa podatkowego, laureat prestiżowych rankingów Rzeczypospolitej i Dziennika Gazeta Prawna w kategorii spory podatkowe, jak również w kategorii VAT i PIT. Grzegorz realizował wiele projektów doradczych, obejmujących planowanie podatkowe, zarządzenie ryzykiem prawnym i podatkowym, procesy restrukturyzacyjne oraz audyty podatkowe. Jako specjalista w zakresie procedury podatkowej z sukcesami prowadzi dziesiątki postępowań przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi oraz reprezentuje Klientów w skomplikowanych postępowaniach karnoskarbowych. Wykładowca na ponad 800 szkoleniach z zakresu prawa i podatków, restrukturyzacji oraz procedury podatkowej. Regularnie publikuje w prasie branżowej i specjalistycznej. Włada biegle językiem angielskim.

Daniel Więckowski

Doradca podatkowy, Partner LTCA. Daniel doradza Klientom funkcjonującym w branży nieruchomościowej, transportowej, FMCG, automotive oraz IT. Reprezentuje Klientów w trakcie postępowań podatkowych, jak również przed sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących VAT oraz CIT. Autor licznych publikacji specjalistycznych oraz wykładowca na szkoleniach prawnych i podatkowych.

Certyfikaty i materiały dostępne są po rejestracji i dokonaniu zakupu.
Call Now Button