Podstawowe obowiązki związane z dokumentowaniem sprzedaży

(0 Opinia)
49,00 zł
Kubicz_Zielińska_Podstawowe obowiązki związane z dokumentowaniem sprzedaży

CEL WEBINARU

Celem Webinarium jest przybliżenie podstawowych zasad dokumentowania sprzedaży na gruncie podatku VAT z uwzględnieniem zmian w zakresie Krajowego Systemu e -faktur.

Podczas webinarium omówione zostaną reguły postępowania przy fakturowaniu sprzedaży, w tym zasad wystawiania faktur korygujących oraz zaliczkowych.

 

PROGRAM

1) Czynności wymagające wystawienia faktury,
2) Terminy wystawienia faktury i niezbędna treść faktury,
3) Podstawowe zasady związane z wystawieniem faktury zaliczkowej,
4) Podstawowe zasady związane z wystawieniem faktury korygującej,
5) Podstawowe zasady związane z wystawianiem not korygujących,
6) Wystawianie i przechowywanie faktur w formie elektronicznej / Krajowy System e – Faktur – wprowadzenie do regulacji.

INFORMACJE

Cena z abonamentem
0 PLN

Cena bez abonamentu
49 PLN + VAT

Stan prawny
01.12.2021

Czas trwania
1 godzina 5 minut

Certyfikat
TAK

Materiały
TAK

Informacje o szkoleniu

  • Wykłady 1
  • Quizy 0
  • Trwanie 01.12.2021
  • Studenci 0
  • Certyfikat Tak
  • Oceny Tak
Kliknij w dany wykład, aby rozpocząć oglądanie.

Urszula Zielińska jest doradcą podatkowym. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2011 roku w polskiej kancelarii doradztwa podatkowego, w której zajmowała się zagadnieniami z zakresu bieżącego doradztwa podatkowego oraz postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Specjalizuje się w podatkach CIT i VAT oraz w podatku od nieruchomości. Doradzała firmom z branży nieruchomościowej, IT oraz licznym spółkom komunalnym i jednostkom samorządu terytorialnego. Reprezentowała klientów w toku postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Kajetan Kubicz

Kajetan jest adwokatem i ekspertem z zakresu podatku VAT. Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce oraz w międzynarodowej kancelarii doradztwa podatkowego i restrukturyzacyjnego świadcząc usługi bieżącego doradztwa podatkowego oraz uczestnicząc w licznych audytach podatkowych. Specjalizuje się w doradztwie na rzecz Klientów działających w branży budowlanej, transportowej, produkcyjnej oraz handlowej. Obecnie jest odpowiedzialny za bieżące doradztwo prawno-podatkowe, zarówno dla Klientów krajowych, jak i zagranicznych, głównie z obszaru VAT, w tym w zakresie wdrażania JPK_VAT. Jest autorem kilkuset wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego oraz o dokonanie klasyfikacji statystycznej towarów i usług. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie opodatkowania VAT. Włada biegle językiem angielskim.

Certyfikaty i materiały dostępne są po rejestracji i dokonaniu zakupu.