Raportowanie schematów podatkowych

User Avatar
(0 Opinia)
Bezpłatne
Anna Kubicz_Raportowanie schematów podatkowych

CEL WEBINARU

Celem webinaru jest przekrojowe przedstawienie kluczowych zmian w zakresie schematów podatkowych i problemów zawiązanych z wykonaniem obowiązków.

 

PROGRAM

 1. Identyfikacja schematu podatkowego.
 2. Podmioty zobowiązane do przekazania informacji o schematach podatkowych – obowiązki korzystającego, promotora, wspomagającego.
 3. Terminy na złożenie informacji o schematach podatkowych.
 4. Zakres informacji przekazywany Szefowi KAS.
 5. Sankcje.
 6. Jak ograniczyć ryzyko związane z naruszeniem przepisów o schematach podatkowych.
 7. Praktyczne problemy związane ze stosowaniem przepisów (definicja kwalifikowanego korzystającego, obowiązek złożenia MDR-3, obowiązek posiadania procedury wewnętrznej, nadawanie NSP przez Szefa KAS)

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Cena z abonamentem
0 PLN

Cena bez abonamentu
0 PLN

Stan prawny
23.09.2019

Czas trwania
1 godzina 15 minut

Certyfikat
TAK

Materiały
TAK

Informacje o szkoleniu

 • Wykłady 1
 • Quizy 0
 • Trwanie 23.09.2019
 • Poziom umiejętności 23.09.2019
 • Język 23.09.2019
 • Studenci 17
 • Certyfikat Tak
 • Oceny Tak
Kliknij w dany wykład, aby rozpocząć oglądanie

Anna jest doradcą podatkowym i Partnerem Zarządzającym w Kancelarii LTCA. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych i podatkowych, doradzając przy skomplikowanych transakcjach gospodarczych. Koncentruje się na doradztwie z zakresu podatków dochodowych ze szczególnym uwzględnieniem cen transferowych i analiz benchmarkigowych. Zarządzała ponad 300 projektami z zakresu TP. Anna z powodzeniem wdrażała również projekty z zakresu raportowania schematów podatkowych (MDR) oraz systemów compliance. Wykładowca na ponad 300 szkoleniach z zakresu cen transferowych, podatków CIT i VAT, MDR oraz compliance. Regularnie publikuje w prasie branżowej i specjalistycznej. Włada biegle językiem angielskim.

Certyfikaty i materiały dostępne są po rejestracji i dokonaniu zakupu.