VAT 2021/2022

(0 Opinia)
49,00 zł
09.09.2021_Daniel_Więckowski_Kajetan_Kubicz_VAT_2021_2022

CEL WEBINARU

Podczas spotkania przedstawione zostaną praktyczne aspekty wejścia w życie zmian w VAT w roku 2021 – problemy związane z korektami faktur, uproszczenia wynikające z pakiety SLIM VAT 2 oraz podstawowe aspekty rewolucji w e-comerce.

Dodatkowo, omówione zostaną kluczowe zmiany dotyczące VAT projektowane na rok 2022, wynikające między innymi z założeń „Polskiego Ładu”.

 

PROGRAM

 1. Korekty faktur po SLIM VAT – czy nadal problematyczne?
 2. SLIM VAT 2 – co czeka nas w ramach kolejnego pakietu „uproszczeń”?
 3. Pierwsze wnioski po wejściu w życie pakietu VAT e – commerce.
 4. Zmiany w VAT przewidziane w „Polskim Ładzie”.

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Cena z abonamentem
0 PLN

Cena bez abonamentu
49 PLN

Stan prawny
09.09.2021

Czas trwania
1 godziny 35 minut

Certyfikat
TAK

Materiały
TAK

Informacje o szkoleniu

 • Wykłady 1
 • Quizy 0
 • Trwanie 09.09.2021
 • Poziom umiejętności 09.09.2021
 • Język 09.09.2021
 • Studenci 1528
 • Certyfikat Tak
 • Oceny Tak
Kliknij w dany wykład, aby rozpocząć oglądanie

Daniel jest doradcą podatkowym i Partnerem w Kancelarii LTCA. Ukończył prawo na Uniwersytecie Szczecińskim oraz jest w trakcie studiów doktoranckich na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 2011 roku wykonuje zawód doradcy podatkowego, wcześniej pracował w administracji skarbowej, reprezentując Polskę między innymi w panelach podatkowych Grupy Wyszehradzkiej oraz Grupy Państw Morza Bałtyckiego. Specjalizuje się w podatkach CIT i VAT oraz w podatku od nieruchomości. Doradzał firmom z branży nieruchomościowej, automotive, transportowej, FCMG oraz IT. Reprezentował klientów w toku postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Daniel jest również ekspertem z obszaru planowania i restrukturyzacji podatkowej – z powodzeniem wdrożył dziesiątki projektów restrukturyzacyjnych. Doświadczony wykładowca, przeprowadził ponad 500 szkoleń z zakresu podatków i restrukturyzacji. Autor wielu publikacji na temat opodatkowania działalności firm w Polsce. Włada biegle językiem angielskim.

Kajetan Kubicz

Adwokat i Doradca podatkowy, Partner Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Doradztwa Podatkowego i Postępowań. Ekspert i praktyk z zakresu prawa podatkowego i procedury podatkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał zapewniając wsparcie dla największych krajowych i zagranicznych spółek w zakresie doradztwa i planowania podatkowego oraz obsługi prawnej. Główne obszary doradztwa Grzegorza Niebudka to podatki dochodowe (CIT i PIT), podatek VAT, compliance oraz reprezentacja w postępowaniach podatkowych i sądowych. Jako specjalista w zakresie procedury podatkowej z sukcesami prowadzi dziesiątki postępowań przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Laureat prestiżowych rankingów doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej i Dziennika Gazeta Prawna. Doświadczony wykładowca na ponad 600 szkoleniach (ponad 3600 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatków dochodowych, procedury podatkowej, cen transferowych, compliance oraz zmian w podatkach.

Certyfikaty i materiały dostępne są po rejestracji i dokonaniu zakupu.