VAT od podstaw cz. II

(0 Opinia)
49,00 zł
2022.04.08_Urszula Zielińka_Kajetan Kubicz_VAT od podstaw cz. II

CEL WEBINARU

Webinarium stanowi wstęp  do szkolenia, które odbędzie się 15.04 i jest przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze światem podatku VAT. W ramach webinarium omówimy w naszej ocenie najciekawsze i budzące najwięcej wątpliwości zagadnienia z obszaru prawa do odliczenia oraz rejestracji jako czynny podatnik VAT.

 

PROGRAM

 1. Odliczenie VAT (wybrane zagadnienia)
  a) Zasady korzystania z prawa do odliczenia
  b) Znaczenie wyroków TSUE
 2. Rejestracja VAT (wybrane zagadnienia)
  a) Definicja podatnika,
  b) Zwolnienie podmiotowe
  c) Zasady rejestracji

INFORMACJE

Cena z abonamentem
0 PLN

Cena bez abonamentu
49 PLN + VAT

Stan prawny
08.04.2022

Czas trwania
1 godzina 0 minut

Certyfikat
TAK

Materiały
TAK

Informacje o szkoleniu

 • Wykłady 1
 • Quizy 0
 • Trwanie 08.04.2022
 • Studenci 2133
 • Certyfikat Tak
 • Oceny Tak
Kliknij w dany wykład, aby rozpocząć oglądanie.

Kajetan jest adwokatem i ekspertem z zakresu podatku VAT. Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce oraz w międzynarodowej kancelarii doradztwa podatkowego i restrukturyzacyjnego świadcząc usługi bieżącego doradztwa podatkowego oraz uczestnicząc w licznych audytach podatkowych. Specjalizuje się w doradztwie na rzecz Klientów działających w branży budowlanej, transportowej, produkcyjnej oraz handlowej. Obecnie jest odpowiedzialny za bieżące doradztwo prawno-podatkowe, zarówno dla Klientów krajowych, jak i zagranicznych, głównie z obszaru VAT, w tym w zakresie wdrażania JPK_VAT. Jest autorem kilkuset wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego oraz o dokonanie klasyfikacji statystycznej towarów i usług. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie opodatkowania VAT. Włada biegle językiem angielskim.

Urszula Zielińska

Urszula Zielińska jest doradcą podatkowym. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2011 roku w polskiej kancelarii doradztwa podatkowego, w której zajmowała się zagadnieniami z zakresu bieżącego doradztwa podatkowego oraz postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Specjalizuje się w podatkach CIT i VAT oraz w podatku od nieruchomości. Doradzała firmom z branży nieruchomościowej, IT oraz licznym spółkom komunalnym i jednostkom samorządu terytorialnego. Reprezentowała klientów w toku postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Certyfikaty i materiały dostępne są po rejestracji i dokonaniu zakupu.
Call Now Button