Zmiany podatkowe 2021

(0 Opinia)
Bezpłatne
MZ_GN_DW_Zmiany podatkowe 2021

CEL WEBINARU

Podczas webinaru przedstawiamy przegląd zmian w podatkach, które będą obowiązywały od 2021 r. Dodatkowo, przypominamy o kluczowych z roku 2020.

W szczególności poruszamy następujące tematy:

 1. Spółki komandytowe i jawne w CIT.
 2. Estoński CIT.
 3. Strategia podatkowa.
 4. Spółki nieruchomościowe.
 5. SLIM VAT.
 6. Nowe podatki – cukrowy i alkoholowy.
 7. Zatory płatnicze.

 

PROGRAM

 1. Zmiany w podatkach dochodowych:
  • Estoński CIT
  • Spółki komandytowe jako podatnicy CIT
  • Strategia podatkowa
  • Pozostałe zmiany
 2. Zmiany w podatku VAT:
  • Pakiet SLIM VAT
  • Nowe zasady rozliczania handlu e – commerce

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Cena z abonamentem
0 PLN

Cena bez abonamentu
0 PLN

Stan prawny
17.12.2020

Czas trwania
1 godzina 35 minut

Certyfikat
TAK

Materiały
TAK

Informacje o szkoleniu

 • Wykłady 1
 • Quizy 0
 • Trwanie 17.12.2020
 • Poziom umiejętności 17.12.2020
 • Język 17.12.2020
 • Studenci 194
 • Certyfikat Tak
 • Oceny Tak
Kliknij w dany wykład, aby rozpocząć oglądanie

Marcin jest adwokatem i doradcą podatkowym oraz Partnerem Zarządzającym w Kancelarii LTCA. Ukończył prawo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krajowych i międzynarodowych firmach doradczych, jako specjalista z zakresu podatków dochodowych oraz wdrażania tax compliance. Marcin reprezentował klientów w ponad 100 postępowaniach podatkowych, sądowo – administracyjnych i karnoskarbowych. Wspólnie z zespołem LTCA jest laureatem prestiżowych rankingów Rzeczypospolitej i Dziennika Gazeta Prawna. Doświadczony wykładowca, prelegent na studiach podyplomowych oraz na ponad 900 szkoleniach m.in. z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT, procedury podatkowej, cen transferowych, podatku u źródła, fuzji i przejęć oraz compliance. Autor wielu specjalistycznych publikacji prawnych i podatkowych. Włada biegle językiem angielskim.

Daniel Więckowski

Doradca podatkowy, Partner LTCA. Daniel doradza Klientom funkcjonującym w branży nieruchomościowej, transportowej, FMCG, automotive oraz IT. Reprezentuje Klientów w trakcie postępowań podatkowych, jak również przed sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących VAT oraz CIT. Autor licznych publikacji specjalistycznych oraz wykładowca na szkoleniach prawnych i podatkowych.

 

Grzegorz Niebudek

Adwokat i Doradca podatkowy, Partner Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Doradztwa Podatkowego i Postępowań. Ekspert i praktyk z zakresu prawa podatkowego i procedury podatkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał zapewniając wsparcie dla największych krajowych i zagranicznych spółek w zakresie doradztwa i planowania podatkowego oraz obsługi prawnej. Główne obszary doradztwa Grzegorza Niebudka to podatki dochodowe (CIT i PIT), podatek VAT, compliance oraz reprezentacja w postępowaniach podatkowych i sądowych. Jako specjalista w zakresie procedury podatkowej z sukcesami prowadzi dziesiątki postępowań przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Laureat prestiżowych rankingów doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej i Dziennika Gazeta Prawna. Doświadczony wykładowca na ponad 600 szkoleniach (ponad 3600 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatków dochodowych, procedury podatkowej, cen transferowych, compliance oraz zmian w podatkach.

Certyfikaty i materiały dostępne są po rejestracji i dokonaniu zakupu.