Zapraszamy na webinar „Podatkowe podsumowanie miesiąca – lipiec 2021” który poprowadzi Pan Marcin Zarzycki Adwokat, Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA. Zapraszamy na webinar „Podatkowe podsumowanie miesiąca – lipiec 2021” który poprowadzi Pan Marcin Zarzycki Adwokat, Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA. Zapraszamy na webinar „Podatkowe podsumowanie miesiąca – lipiec 2021” który poprowadzi Pan Marcin Zarzycki Adwokat, Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA. Zapraszamy na webinar „Podatkowe podsumowanie miesiąca – lipiec 2021” który poprowadzi Pan Marcin Zarzycki Adwokat, Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA. Zapraszamy na webinar „Podatkowe podsumowanie miesiąca – lipiec 2021” który poprowadzi Pan Marcin Zarzycki Adwokat, Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA. Zapraszamy na webinar „Podatkowe podsumowanie miesiąca – lipiec 2021” który poprowadzi Pan Marcin Zarzycki Adwokat, Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA. Zapraszamy na webinar „Podatkowe podsumowanie miesiąca – lipiec 2021” który poprowadzi Pan Marcin Zarzycki Adwokat, Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 1. TEMAT A
  1. A1
  2. A2
  3. A3
 2. TEMAT B
  1. B1
  2. B2
  3. B3
 3. TEMAT C
  1. C1
  2. C2
  3. C3
Marcin Zarzycki

Marcin Zarzycki
Partner zarządzający
Adwokat, Doradca Podatkowy

+48 504 147 871
marcin.zarzycki@ltca.pl

Marcin Zarzycki jest adwokatem i doradcą podatkowym oraz Partnerem Zarządzającym w Kancelarii LTCA.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krajowych i międzynarodowych firmach doradczych, jako specjalista z zakresu podatków dochodowych oraz wdrażania tax compliance.

Marcin reprezentował klientów w ponad 100 postępowaniach podatkowych, sądowo – administracyjnych i karnoskarbowych.

Wspólnie z zespołem LTCA jest laureatem prestiżowych rankingów Rzeczypospolitej i Dziennika Gazeta Prawna.

Doświadczony wykładowca, prelegent na studiach podyplomowych oraz na ponad 900 szkoleniach m.in. z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT, procedury podatkowej, cen transferowych, podatku u źródła, fuzji i przejęć oraz compliance.

Autor wielu specjalistycznych publikacji prawnych i podatkowych.

Włada biegle językiem angielskim.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM

Maria Moskała

Maria Moskała
Dyrektor ds. szkoleń

+48 575 692 694
maria.moskala@ltca.pl

Cena bez abonamentu
199 PLN + VAT

Czas rozpoczęcia
10:00
22 września

Czas zakończenia
11:00
22 września

Certyfikat
TAK

Materiały
TAK

 • DOSTĘP TESTOWY

  DOSTĘP TESTOWY DO AKADEMII LTCA