Celem Webinaru jest przybliżenie podstawowych zasad wystawiania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych w systemie, który już od 2023 r. będzie obowiązkowy dla wszystkich przedsiębiorców.

Podczas webinarium przedstawione zostaną również benefity dla osób dobrowolnie korzystających z systemu od stycznia 2022 roku.

1) Pojęcie e-faktury oraz faktury ustrukturyzowanej,
2) Wzorzec faktury ustrukturyzowanej oraz zasady jej wystawiania,
3) Zasady działania systemu i przechowywania faktur,
4) Bezpieczeństwo i pewność obrotu,
5) Planowane działania: tryb testowy, dobrowolne oraz obligatoryjne stosowanie systemu.

Kajetan Kubicz

Kajetan Kubicz
Adwokat

Kajetan jest adwokatem i ekspertem z zakresu podatku VAT. Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce oraz w międzynarodowej kancelarii doradztwa podatkowego i restrukturyzacyjnego świadcząc usługi bieżącego doradztwa podatkowego oraz uczestnicząc w licznych audytach podatkowych. Specjalizuje się w doradztwie na rzecz Klientów działających w branży budowlanej, transportowej, produkcyjnej oraz handlowej. Obecnie jest odpowiedzialny za bieżące doradztwo prawno-podatkowe, zarówno dla Klientów krajowych, jak i zagranicznych, głównie z obszaru VAT, w tym w zakresie wdrażania JPK_VAT. Jest autorem kilkuset wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego oraz o dokonanie klasyfikacji statystycznej towarów i usług. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie opodatkowania VAT. Włada biegle językiem angielskim.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM

Maria Moskała

Maria Moskała
Dyrektor ds. szkoleń

+48 575 692 694
maria.moskala@ltca.pl

Cena
0 PLN

Czas rozpoczęcia
12:00
03 listopada

Czas zakończenia
14:00
03 listopada

Materiały
TAK

  • DOSTĘP TESTOWY

    DOSTĘP TESTOWY DO AKADEMII LTCA