WSPÓŁPRACA

AKADEMIA LTCA

OSCBR

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR)

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) to projekt stworzony przez firmę CashDirector S.A. we współpracy z mBankiem. Sieć dedykowana jest biurom rachunkowym z całej Polski. Aktualnie współpracujemy z ponad 2500 partnerów, z czego ponad 1000 z nich przeszło pomyślnie proces naszej certyfikacji. Pomysłodawcą projektu jest Dyrektor Operacyjna CashDirector S.A., Anita Gołębiewska, która od ponad 10 lat popularyzuje nowoczesne technologie do obsługi księgowej oraz działa na rzecz podnoszenia rangi zawodu księgowego.

WIRBR

Fundacja Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych

Fundacja Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych jest instytucją wspierającą i zrzeszającą właścicieli biur rachunkowych z całej Polski. Fundacja powstała pod koniec 2020 r. jako efekt wieloletniej współpracy właścicieli kilkudziesięciu biur rachunkowych i ma na celu wspieranie właścicieli biur rachunkowych.

Logo KIBR

Krajowa Izba Biur Rachunkowych

Krajowa Izba Biur Rachunkowych jest organizacją samorządu gospodarczego, reprezentującą interesy gospodarcze zrzeszonych w niej podmiotów, prowadzących działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych, a także usług kadrowo-płacowych  w zakresie ich działalności usługowej.

SWBR Logo

Stowarzyszenie Współpracujących Biur Rachunkowych

Stowarzyszenie Współpracujących Biur Rachunkowych jest oddolną, ogólnopolską inicjatywą, która zrodziła się jako odpowiedź na częste problemy polskich przedsiębiorców. Należą do nich niejasności związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustanne zmiany w prawie.

EduBroker

EduBroker to pierwsza firma doradcza zajmująca się kompleksowo rynkiem szkoleń w Polsce. Działamy od 2007 roku, doskonaląc naszą ofertę skierowaną do firm zainteresowanych rozwojem swoich pracowników. Naszym atutem jest doskonała znajomość rynku szkoleniowego, monitorowanie nowych trendów w metodyce szkoleń, stałe potwierdzanie referencji i opinii na temat firm szkoleniowych i trenerów.

Jesteś zainteresowany współpracą z Akademią LTCA?

Skontaktuj się z nami!

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest LTCA II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Miodowa 1, 00-080 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Call Now Button