Zadzwoń do nas!

(+48) 534 875 767
pn.-pt. 9.00-17.00

Zaufaj ekspertom

Szkolenia prowadzone są przez prawników z Kancelarii LTCA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi
dowiedz się więcej o kancelarii...

Organizujemy szkolenia zamknięte dla firm

Zapewniamy pełną obsługę szkolenia. Dbamy o to, aby treść była zawsze aktualna, a szkolenia przeprowadzone w miłej atmosferze. Dopasujemy do Państwa potrzeb temat i zakres szkolenia.

Wspólnie ustalamy miejsce szkolenia

Szkolenie może odbywać się w Państwa siedzibie lub w Kancelarii LTCA. Zorganizujemy szkolenie w dogodnym dla Państwa miejscu.

Pomoc dydaktyczna

Wiemy, iż przyswojenie wiedzy wymaga czasu, dlatego zarówno podczas szkolenia jak i po nim, uczestnicy korzystają z przygotowanych przez wykładowcę materiałów i pomocy dydaktycznych.

Współpracowaliśmy

Aby poznać ofertę wyślij do nas zapytanie o szkolenie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez podmioty z grupy LTCA, tj. spółkę LTCA II Sp. z o.o. oraz LTC Aquila Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi Sp.k. obie z siedzibą w Warszawie, przy ul. Niemcewicza 26 lok. U10, 02-306 Warszawa, jako współadministratorów danych osobowych, do celów związanych z procedurą obsługi klienta oraz kontaktu z klientem drogą elektroniczną i telefoniczną.

Wiem, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak podanie danych jest niezbędne w celach opisanych w niniejszej klauzuli.

Wyrażam ponadto zgodę na używanie przez podmioty z grupy LTCA przez moich danych przez telekomunikacyjne urządzenia końcowe dla celów kontaktu i marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo telekomunikacyjne.

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez podmioty z grupy LTCA wskazane powyżej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Pełna treść klauzuli

Telefon

+48 534 875 767

Adres

LTCA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. J.U. Niemcewicza 26 lok U10,
02-306 Warszawa
NIP: 5252696110
REGON: 366430560