Zadzwoń do nas!

(+48) 534 875 767
pn.-pt. 9.00-17.00

Akademia LTCA - Katalog Szkoleń 2019

Pobierz katalog szkoleń Akademia LTCA 2019


branża budowlana i deweloperska

 

Podatek CIT dla branży budowlanej i deweloperskiej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży budowlanej i deweloperskiej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży budowlanej i deweloperskiej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży budowlanej i deweloperskiej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży budowlanej i deweloperskiej

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży budowlanej i deweloperskiej. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.

branża farmaceutyczna

 

Podatek CIT dla branży farmaceutycznej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży farmaceutycznej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży farmaceutycznej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży farmaceutycznej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży farmaceutycznej

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży farmaceutycznej. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.


 

Działania marketingowe na gruncie prawa podatkowego i prawa farmaceutycznego

Szkolenie ma na celu przedstawienie najważniejszych aspektów związanych z organizowaniem działań reklamowych i promocyjnych przez podmioty z branży farmaceutycznej. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie szczególnych zasad reklamy leków, produktów leczniczych oraz suplementów. Szkolenie obejmuje omówienie zagadnień wynikających z prawa podatkowego, jak i uregulowań szczególnych wynikających z prawa farmaceutycznego oraz wytycznych GIF i kodeksów branżowych

branża tsl

 

Podatek CIT dla branży TSL

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży TSL oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży TSL

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży TSL oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży TSL

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży TSL. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.

branża ubezpieczeniowa

 

Podatek CIT dla branży ubezpieczeniowej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży ubezpieczeniowej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży ubezpieczeniowej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży ubezpieczeniowej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży ubezpieczeniowej

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży ubezpieczeniowej. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.

branża medialna

 

Podatek CIT dla branży medialnej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży medialnej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży medialnej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży medialnej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży medialnej

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży medialnej. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.

branża hotelarska i turystyczna

 

Podatek CIT dla branży hotelarskiej i turystycznej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży hotelarskiej i turystycznej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży hotelarskiej i turystycznej

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży hotelarskiej i turystycznej oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży hotelarskiej i turystycznej

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży hotelarskiej i turystycznej. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.

branża it

 

Podatek CIT dla branży IT

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży IT oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży IT

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży IT oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży IT

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży IT. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.

branża przemysłu i produkcji

 

Podatek CIT dla branży przemysłu i produkcji

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem podatków dochodowych po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży przemysłu i produkcji oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2017 r. i planowanych na 2019 r.


 

Podatek VAT w branży przemysłu i produkcji

Szkolenie ma na celu przedstawienie kluczowych zagadnień związanych z rozliczaniem Podatku VAT po pierwsze ze szczególnym uwzględnieniem problemów występujących w branży przemysłu i produkcji oraz po drugie ze szczególnym uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2018 r. i planowanych na 2019 r.


 

Procedury compliance dla branży przemysłu i produkcji

Szkolenie ma na celu przedstawienie zagadnień związanych z tworzeniem struktur compliance w spółkach z branży przemysłu i produkcji. Podczas szkolenia, uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie wprowadzania procedur zapewniających bezpieczeństwo prawne i podatkowe, w tym w szczególności w aspekcie ewentualnej odpowiedzialności karnej, karnoskarbowej, podatkowej oraz administracyjnej. Szkolenia uwzględnia obecną praktykę compliance w branży, jak również standardy międzynarodowe w zakresie tworzenia mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo.

Aby poznać ofertę wyślij do nas zapytanie o szkolenie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez podmioty z grupy LTCA, tj. spółkę LTCA II Sp. z o.o. oraz LTC Aquila Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi Sp.k. obie z siedzibą w Warszawie, przy ul. Niemcewicza 26 lok. U10, 02-306 Warszawa, jako współadministratorów danych osobowych, do celów związanych z procedurą obsługi klienta oraz kontaktu z klientem drogą elektroniczną i telefoniczną.

Wiem, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak podanie danych jest niezbędne w celach opisanych w niniejszej klauzuli.

Wyrażam ponadto zgodę na używanie przez podmioty z grupy LTCA przez moich danych przez telekomunikacyjne urządzenia końcowe dla celów kontaktu i marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo telekomunikacyjne.

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez podmioty z grupy LTCA wskazane powyżej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Pełna treść klauzuli