Uzyskaj NAWET 100% DOFINANSOWANIA i rozwijaj się razem z Akademią LTCA! Weź udział w profesjonalnych szkoleniach online z zakresu podatków, prawa, kadr i płac lub rachunkowości i skorzystaj z możliwości, które oferuje Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Skorzystaj z dofinansowania niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą, czy pracownikiem!

JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE?

Sprawdź na stronie swojego Powiatowego Urzędu Pracy, czy prowadzi on aktualnie nabory wniosków o dofinansowania KFS. Jeżeli tak – pobierz wniosek, a jeśli nie – zajrzyj na stronę niebawem.
Wybierz szkolenie na stronie Akademii LTCA. Wypełnij wniosek pobrany wcześniej ze strony wcześniej ze strony Powiatowego Urzędu Pracy wraz z załącznikami.
Wypełnij nasz formularz kontaktowy. Tylko wtedy będziemy mogli Ci pomóc ze skompletowaniem dokumentów – prześlemy Ci między innymi wzór certyfikatu i program wybranego szkolenia, poprosimy również o przesłanie wypełnionego wniosku.
Poczekaj na email od naszego doradcy, który otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych. Pomożemy Ci wypełnić te części formularza, które dotyczą Akademii LTCA, naszych szkoleń i konkurencji. Odeślemy Ci formularz gotowy do podpisania i złożenia w Powiatowym Urzędzie Pracy.
Złóż wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy.
Poczekaj na decyzję o przyznaniu dofinansowania i przelew środków z Powiatowego Urzędu Pracy na Twoje konto bankowe.
Dokonaj zakupu szkolenia na stronie Akademii LTCA. Po dokonaniu płatności otrzymasz fakturę w formie elektronicznej.
Weź udział w szkoleniu i rozwijaj się razem z nami! Po jego zakończeniu prześlemy Twój imienny certyfikat.
Rozlicz się z Powiatowym Urzędem Pracy, przedstawiając fakturę i imienny certyfikat.

JAK WYPEŁNIĆ WNIOSEK KFS?

Wypełnienie wniosku do Powiatowego Urzędu Pracy jest prostsze, niż myślisz! Kliknij TUTAJ, aby pobrać plik z poradnikiem, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Zawiera on listę zadań, którą możesz wydrukować – znajdziesz w niej dziewięć prostych kroków przydatnych w procesie wnioskowania o dofinansowanie.

CZYM JEST KFS?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) został utworzony ze środków Funduszy Pracy z myślą o wsparciu kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników.

Jest formą wsparcia finansowego, przeznaczoną na potrzeby związane z kształceniem pracowników w celu uaktualnienia oraz uzupełnienia kwalifikacji zawodowych niezbędnych do funkcjonowania na rynku pracy. Jego głównym celem jest zapobieganie utracie pracy z powodu braku dopasowania kompetencji pracowników do wymagań dynamicznie zmieniającego się rynku.

KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE KFS?

O dofinansowanie z KFS może ubiegać się zarówno pracownik (osoba fizyczna), jak i pracodawca (zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę).

Pracodawco, rozwijaj kompetencje swojego zespołu i wzrastaj wraz z Akademią LTCA dzięki dofinansowaniu KFS.

NA CO MOŻNA PRZEZNACZYĆ ŚRODKI Z KSF?

Środki z KSF można przeznaczyć na szkolenia, kursy – zgodnie z priorytetami wydatkowania środków ustalonymi na dany rok kalendarzowy.

Akademia LTCA przygotowała aż 4 grupy produktów, które podlegają dofinansowaniu:

Pakiet szkoleń online: podatki, prawo, rachunkowość, kadry i płace (nabywając szkolenia Akademii LTCA sfinansowane z KFS otrzymujesz dostęp do innych materiałów na naszej platformie - zakres dodatkowych materiałów pokrywa się z zakresem abonamentu Akademii LTCA)

Pakiet szkoleń online z KSeF

Kurs na doradcę podatkowego (pisemny i ustny)

Szkolenia dedykowane dla grup online – 5 godzin

ILE WYNOSI DOFINANSOWANIE Z KFS?

Dzięki KFS możesz uzyskać dofinansowanie w wysokości:

80% kosztów – w przypadku małych, średnich i dużych firm

100% kosztów – w przypadku mikroprzedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych).

W 2024 roku pula finansowania KFS to ponad 294 miliony zł – skorzystaj już dziś!

Pakiet szkoleń online: podatki, prawo, rachunkowość, kadry i płace:

Pakiet szkoleń online z KSeF:

Kurs na doradcę podatkowego (pisemny i ustny):

Szkolenia dedykowane dla grup online:

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!

AKADEMIA LTCA

LTCA II sp. z o.o.
ul. Miodowa 1
00-080 Warszawa
NIP: 5252696110
REGON: 366430560

+48 575 692 694

kontakt@akademialtca.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci w wypełnieniu Twojego wniosku o dofinansowanie z KFS.

INFORMACJE O SZKOLENIU

DANE FIRMY

DANE OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ ZA EWENTUALNY KONTAKT Z URZĘDEM

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest LTCA II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Miodowa 1, 00-080 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Call Now Button

KALKULATOR
PODATKOWY

Zapisz się do newslettera