Program lojalnościowy

Cieszymy się, że są Państwo w gronie naszych Klientów i dziękujemy za dotychczasowy udział w webinarach i szkoleniach, które dla Państwa prowadzimy. Liczymy na to, że są one pomocne w Państwa codziennej pracy. W ostatnim czasie z myślą o naszych Klientach posiadających abonament jak również i nowych stworzyliśmy program lojalnościowy i serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w nim.

Jak przystąpić do programu lojalnościowego?

  1. Poleć zakup abonamentu swojemu znajomemu i zyskaj przedłużenie własnego abonamentu gratis! Za każdą osobę, która kupi abonament z Twojej rekomendacji, Ty zyskasz bezpłatne przedłużenie o 1 miesiąc. Poproś znajomego, aby przy dokonywaniu zakupu wskazał Ciebie jako osobę polecającą – formularz zamówienia zawiera odpowiednie do tego okienko.
  2. Po zakupie Twój opiekun w Akademii LTCA poinformuję Cię o tym, że Twój abonament został przedłużony o kolejny miesiąc gratis.
  3. W programie lojalnościowym nie ma limitu na polecenia, więc jeśli polecisz nas 12 osobom i one kupią u nas abonament – Ty zyskasz nawet 12 miesięcy gratis!
  4. Dla Państwa znajomych przygotowaliśmy kod zniżkowy na zakup abonamentu.

Abonament LTCA

Maria Moskała

Maria Moskała
Dyrektor ds. szkoleń

maria.moskala@ltca.pl

Marcin Pawełczyk

Marcin Pawełczyk
MENEDŻER DS. SPRZEDAŻY

+48 535 195 861
marcin.pawelczyk@ltca.pl

Katarzyna Szyszkowska

Katarzyna Szyszkowska
Project Manager

+48 535 198 065
katarzyna.szyszkowska@ltca.pl

Karina Pak

Karina Pak
STARSZY SPECJALISTKA DS. BUDOWANIA RELACJI I PARTNERSTW

+48 570 908 313
karina.pak@ltca.pl

Jesteś zainteresowany współpracą z Akademią LTCA?

Skontaktuj się z nami!

Współadministratorami danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym są spółki Grupy LTCA tj. LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp. k. oraz LTCA II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Miodowa 1, 00-080 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Call Now Button

KALKULATOR
PODATKOWY

Zapisz się do newslettera