Często zadawane pytania

Odpowiedzi na Wasze pytania

Platforma szkoleniowa

Platforma zawiera szkolenia w formie online, webinary jak również szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte przygotowywane na zamówienie. Dodatkowo na platformie za pośrednictwem bloga będą Państwo na bieżąco ze wszystkimi zmianami w zakresie prawa, podatków, rachunkowości, kadr i płac. W sklepie Akademii LTCA można kupić wzory i procedury.

Zapraszamy Państwa do zakładki O Nas – tam znajdą Państwo informacje o akademii, kancelarii, referencje naszych klientów oraz naszych ekspertów.

Konto użytkownika

Zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie znajdą Państwo bezpośredni kontakt do właściwej osoby.

Tak oczywiście możemy takiej zmiany dokonać po kontakcie pod adresem mailowym kontakt@akademialtca.pl

Płatności

Rejestracja do naszej platformy jest bezpłatna. W ramach bezpłatnej rejestracji mogą Państwo korzystać z bezpłatnych nagrań na naszej platformie szkoleniowej.

W tej sytuacji należy wysłać do nas wiadomość na kontakt@akademialtca.pl.

Faktura proforma jest wystawiana i wysyłana automatycznie do 48h. Po opłaceniu proformy wystawiany fakturę VAT i też wysyłamy automatycznie. Aktywacja abonamentu następuje do 48h po zarejestrowaniu płatności.

Abonament

W ramach abonamentu użytkownik może korzystać m.in. ze szkoleń i webinarów online na żywo, ma dostęp do nagrań do szkoleń i webinarów. Szczegółowy opis znajduje się w zakładce Abonament.

Zapraszamy do zakładki Abonament, gdzie mogą Państwo dokonać zakupu lub do kontaktu z naszymi specjalistami działu handlowego – numeru telefonów dostępne są w zakładce Kontakt.

W przypadku płatności kartą lub e-przelewem tego samego dnia. W przypadku płatności na podstawie faktury abonament zostanie uruchomiony po zaksięgowaniu się płatności na naszym koncie.

Nie, po okresie 12 miesięcy abonament sam wygasa. Miesiąc przed końcem ważności dział handlowy kontaktuje się w sprawie przedłużenia abonamentu i wtedy można też zrezygnować.

Konsultacje są tematyczne a informacje są dostępne w zakładce Webinaria online na żywo oraz w wysyłanych przez nas Newsletterach. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji, tak samo jak na szkolenie czy webinarium.

W ramach jednego abonamentu z platformy może korzystać do 5 osób. Każda z tych osób powinna mieć własny login oraz hasło, które generuje się automatycznie po dodaniu pracownika w zakładce firma oraz dopisaniu abonamentu.

W sprawie zakupu abonamentu lub szkolenia zapraszamy do zakładki Sklep.

Webinaria/Szkolenia online na żywo

Aby zapisać się na szkolenie/webinar należy zalogować się na platformę szkoleniową, odszukać wybrane wydarzenie a następnie kliknąć „zapisz się”. Następnie automatycznie przychodzi na skrzynkę mailową potwierdzenie zapisu na szkolenie/webinar z platformy ClickMeeting.

Informację o najbliższych planowanych wydarzeniach znajdą Państwo w zakładce szkolenia online na żywo i webinaria online na żywo, jak również w harmonogramie.

Szkolenia dla poszczególnych branż organizujemy na zamówienie w formie online lub stacjonarnie. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z wyszukiwarki, gdzie możemy filtrować po tematach, trenerach, tak aby znaleźć interesujące nas szkolenie/webinar.

Rejestracja na webinaria/szkolenia jest możliwa tylko do godziny rozpoczęcia spotkania – po rozpoczęciu zajęć nie przyjmujemy rejestracji udziału.

Sprawdź, czy otrzymałeś/ otrzymałaś e-mail z potwierdzeniem rejestracji udziału, ponieważ wtedy na pewno jesteś zapisany na wydarzenie. W e-mailu będzie też link do dołączenia. Sprawdź też folder SPAM, ponieważ potwierdzenia i powiadomienia są generowane automatycznie i często tam wpadają. Jeśli godzinę przed wydarzeniem w dalszym ciągu nie otrzymałeś/aś linku – skontaktuj się z nami.

Tak, certyfikat otrzymują wszystkie osoby, które zapłaciły za udział w szkoleniu.

Nie, certyfikat uczestnictwa w webinarium jest tylko dla dla posiadaczy abonamentów.

Możliwość pobrania materiałów lub certyfikatu jest przy każdym wydarzeniu. Należy wejść w wybrane szkolenie/webinar , kliknąć przycisk „oglądaj” a następnie wrócić do pobrania materiałów/certyfikatu.

Każdy webinar jest publikowany na naszej stronie w zakładce Webinary nagrania. Dostęp bezpłatny jest dla posiadaczy abonamentów ale jeśli Pan/Pani nie posiada abonamentu, można wykupić jednorazowo dostęp do nagrania.

Szkolenia/Webinaria nagrania

Nie, nagrania szkoleń i webinarów można oglądać wielokrotnie.

Nie, płatność za nagrania szkoleń i webinarów jest jednorazowa a samo nagranie można wielokrotnie odtwarzać – bez limitu.

Na naszej stronie znajdą Państwo nagrania szkoleń i webinarów również bezpłatne.

Szkolenia zamknięte

Chcąc zamówić szkolenie zamknięte zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym kontakt@akademialtca.pl

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski.

AKADEMIA LTCA

Zobacz jak działa platforma szkoleniowa

Masz więcej pytań?

Napisz do nas wiadomość

  Współadministratorami danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym są spółki Grupy LTCA tj. LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp. k. oraz LTCA II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Miodowa 1, 00-080 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Akademia LTCA

  Poznaj nasz zespół!

  Maria Moskała

  Maria Moskała
  Dyrektor ds. szkoleń

  maria.moskala@ltca.pl

  Katarzyna Szyszkowska

  Katarzyna Szyszkowska
  Project Manager

  +48 535 198 065
  katarzyna.szyszkowska@ltca.pl

  Marcin Pawełczyk

  Marcin Pawełczyk
  Key Account Manager

  +48 535 195 861
  marcin.pawelczyk@ltca.pl

  Marita Jurczyk

  Marita Jurczyk
  Specjalista ds. sprzedaży

  +48 535 197 813
  marita.jurczyk@ltca.pl

  Karina Pak

  Karina Pak
  Specjalista ds. sprzedaży

  +48 570 908 313
  karina.pak@ltca.pl

  Call Now Button

  KALKULATOR
  PODATKOWY

  Zapisz się do newslettera